Корзина
9 отзывов
Актуальне для автомобілістів у 2018 році
Контакты
Адвокаты Онищук&Кучак
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097411-74-78
+38063350-77-44
+38066348-48-33
+38098120-74-44- регистрация, ликвидация, и т.п.
Николай Онищук, Юрий Кучак
УкраинаКиевул. Патриарха Мстислава Скрипника (Островського), 40, офис 100503035
Карта

Актуальне для автомобілістів у 2018 році

Актуальне для автомобілістів у 2018 році

Хто з нас забув про ту ДТП з такою кількістю постраждалих на центральній вулиці Харкова... Ця подія призвела сумління влади до висновків суттєво обмежити ПДР для водіїв. Отже, розглянемо ключові зміни, що вже діють!

Адвокаты Онищук&Кучак  доводять до відома автомобілістів України стисло про головне, про нове в Правилах дорожнього руху! Ото ж, нові Правила мають такі зміни...

З 1 липня минулого року змінено навіть правила здачі іспитів на водійські права:

  • Питання у текстах замінили та доповними сучаснішими, що більш наближені до реалій.
  • Практичним навичкам приділяється більше уваги, чого раніше не було в такій мірі.
  • Важливо, що тепер у тестах питання стосуються лише тієї категорії (легковий автомобіль, мотоцикл тощо), на яку претендує майбутній водій.
  • Питання обираються випадково, загальна кількість їх 20.

Адвокати Києва повідомляють про актуальне та важливе! Наприклад, по-новому відбувається круговий рух!

На перехрестях з круговим рухом по-новому пріоритет мають автомобілі, які рухаються по колу.

 

Порядок в’їзду на такі перехрестя теж змінили. Тепер можна виїжджати з будь-якої смуги, якщо напрям руху не визначався дорожніми знаками. Однак існує умова: якщо це не створить перешкод іншим авто, які рухаються у попутному напрямі.

Важливо відмітити, що суми штрафів за кермування в нетверезому стані зросли істотно! Адвокати ДТП вважають такі зміни актуальними, але не достатніми в таких ситуаціях, переглядаючи статистику травмованих та загиблих під колесами п'яних водіїв... Тепер, нетверезовий водій  отримає штраф у розмірі 10 200 грн. за умови, якщо це було вперше. Крім того, порушника позбавлять права керувати авто на 1 рік.

У випадку рецидиву доведеться сплатити 20 400 грн та втратити водійські права на 3 роки.

За вживання алкоголю або наркотиків після ДТП водій отримає штраф 20 400 грн або адміністративний арешт на 15 діб з позбавленням права керувати машиною на 3 роки.

Висококваліфіковані адвокати Києва застерігають водіїв суміщати кермування автомобілем та вживання алкоголю. 

Перше посвідчення  водія видається останньому лише на 2 роки. Якщо за цей час буде менше двох адміністративних порушень, то водій зможе обміняти права без здачі теоретичного та практичного іспитів. В іншому випадку – повторна здача іспитів. Дуже справедлива зміна, як на погляд адвокатів Києва.

А ось новина, про обмеження швидкості. Відтепер, максимальна швидкість у населених пунктах тепер 50 км/год. З 23.00 до 06.00 продовжує діяти норма в 60 км/год.

Кращі адвокати повідомляють водіїв і про новий техогляд, наприклад, що під час цієї процедури тепер здійснюється фото та відеофіксація.

Зміни стосуються і відповідальності для перевізників. Наприклад, за п’яного водія або під наркотиками маршрутного таксі перевізнику доведеться заплатити штраф до 5,1 тис. грн. Це саме стосується водіїв, які не пройшли медогляд.

За допуск водія без водійських прав відповідної категорії – штраф 8,5 тис. грн.

Окрім того, у грудні минулого року Верховною Радою ухвалено нові правила для евакуації неправильно припракованих автомобілів.

Наприклад, тепер вашу машину евакуюють, якщо Ви її залишили на проїжджій частині у два більше рядів або під шляхопроводом чи біля пішохідного переходу (на відстані ближче, ніж 10 метрів).

За паркування на місцях для інвалідів тепер штрафуватимуть на 1200-1700 грн. Крім того, евакуатор в таких випадках забиратиме автомобіль порушника.

Адвокаты Онищук&Кучак предоставляют квалифицированные юридические услуги в любой области права, предоставляют результативную правовую помощь в самой тупиковой ситуации!

facebook twitter
Предыдущие статьи