Корзина
11 отзывов
Адвокатське об'єднання Гавчак&Онищук
+380974117478
+380663484833
+380633507744

Нове в положеннях про кримінальну відповідальність за статтею 290 КК України

Нове в положеннях про кримінальну відповідальність за статтею 290 КК України

Роль адвоката по уголовным делам перебільшити неможливо. Тому новини в даній сфері має відслідковувати не лише адвокат онлайн. Так, диспозицією діючої на сьогодні статті кримінального кодексу України не конкретизовано, а ні мети вчинення кримінального правопорушення, а ні форми вини особи, звинуваченої у вчиненні цього правопорушення, що фактично дозволяло притягнути до кримінальної відповідальності й добросовісних власників транспортного засобу, VIN код (номер кузова) якого були знищені чи пошкоджені з обставин, що не залежали від волі цього власника (чи то автомобіль виробництва СРСР і країн СНД до 2000 року; ідентифікаційний номер дорожнього транспортного засобу був втрачений внаслідок значного впливу корозії; транспортних засіб був повернений власникові після вилучення з незаконного володіння зі знищеними (видаленими) ідентифікаційними номерами; ідентифікаційний номер дорожнього транспортного засобу був втрачений внаслідок проведення ремонтно-відновлювальних робіт у  законному порядку, тощо).

 

Натомість, адвокати києва наголошують, що запропонований законопроект доповнює диспозицію статті 290 КК України уточненнями щодо того, що особа може бути притягнена до кримінальної відповідальності за цей злочин лише за умови вчинення його умисно та з метою приховування іншого злочину або полегшити його вчинення.

 

Компанія Адвокаты Онищук&Кучак  надають висококваліфіковані юридичні послуги у справах з ДТП, кримінальних справах, сімейних, трудових тощо. Адвокати києва працюють напружено, оперативно, професійно на результат!