Корзина
9 отзывов
Коли вже будуть діяти в Україні Правила повітряного руху?
Контакты
Адвокаты Онищук&Кучак
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38097411-74-78
+38063350-77-44
+38066348-48-33
+38098120-74-44- регистрация, ликвидация, и т.п.
Николай Онищук, Юрий Кучак
УкраинаКиевул. Патриарха Мстислава Скрипника (Островського), 40, офис 100503035
Карта

Коли вже будуть діяти в Україні Правила повітряного руху?

Коли вже будуть діяти в Україні Правила повітряного руху?

Можливо вже через 5-10 років і в Україні будуть діяти Правила повітряного руху (ППР), як діють Правила дорожнього руху (ПДР). Можливо до того часу удосконалять Правила повітряних перевезень пасажирів і багажу…

Комерціалізації повітряного простору бути чи не бути? Онлайн юрист консультує БУТИ! Правда, адвокати Києва не можуть передбачити час та умови запровадження Правил повітряного руху. Адвокат онлайн,  посилаючись на поважну думку представника американських міжнародних приватних компаній Uber Technologies Inc., констатує про найближчі перспективи подібних новацій, тобто вже скоро літальні апарати стануть доступним засобом громадського транспорту, перестануть бути розкішшю… За такої нагоди знадобляться юридичні послуги в галузі повітряного руху.

 Послуги адвокат по уголовным делам будуть внагоді, коли Правила повітряних перевезень пасажирів і багажу запрацюють, адже в найбільш розвинених країнах світу у найближчі 10 років будуть переглянуті чи то створені Правила повітряного руху. Адвокати України впевнені, що це скоро відбудеться й в нашій країні.

 Адвокат онлайн констатує вже сьогодні, що в Дубаї ще минулого року пройшли польоти безпілотного літаючого таксі, створеного німецькою компанією Volocopter.

          Незважаючи на досить прогресивні зміни в цій галузі, адвокати Києва теж розвиваються, навчаються, надають кваліфіковані юридичні послуги та підвищують рівень кваліфікації, щоб досягати в самій непередбачуваній ситуації лише позитивного результату!

Адвокаты Онищук&Кучак завжди на зв’язку!

facebook twitter
Предыдущие новости